Váš košík
0 ITEMS ON YOUR CART
Medzisúčet:
€ 0

Pôdna biota a broadfork LUFTERA ****************** Decembrová akcia 2023 na náradie LUFTERA

Pri príležitosti dňa pôdy 2023 sme pre Vás pripravili mimoriadnu zľavu na prevzdušňovacie vidly LUFTERA, slovenský broadfork

V súvislosti so spriateleným projektom nesur.tv, vám ponúkame z archívu veľmi zaujímavú popularizačnú prednášku na tému pôdnej bioty. 

Ruka v ruke so správnym používaním prevzdušňovacích vidiel LUFTERA, vieme podporiť prechod pôdnej kondície z neželanej, neaeróbnej, na želanú, aeróbnu.

Podstata správnej aeróbnosti pôdy je v osídlení rizosféry aj aeróbnymi mikroorganizmami, baktériami a hubami. Jedným z cieľov je čo možno najväčšia diverzita pôdnej bioty a vytvorenie podmienok pre existenciu rovnováhy. 

Takáto rozmanitosť a rovnováha zabezpečia pre našu cieľovú plodinu mimoriadne dôležitý efekt nutričnej plnosti plodov. Tie následne sa stávajú vysoko kvalitnou potravinou (nie obalom hmoty) pre náš vlastný, ľudský črevný mikrobióm. Ten priamo súvisí s využitím výživy pre náš, ľudský organizmus, ľudské zdravie a kvalitu života. 

Samotná téma zlepšenia kvalitatívnych parametrov pôdy, v kontexte používania správne načasovaného prevzdušňovania broadforkom je vyskúšaná a overená na celosvetovej úrovni nejedným organickým pestovateľom, ktorý dbá o regeneráciu vzťahov v pôde. 

Dovoľte pozvanie k spomenutej prednáške, z archívu nesur.tv:


S pozdravom

Timotej Szabo & LUFTERA team
–––––––––––––––––––––––––––––-
Akcia: ponúkame pri objednávke (s úhradou vopred) v dňoch 1.12. - 10.12.2023, doručenie broadforku LUFTERA v celej SR a ČR, kuriérom na adresu - ZDARMA!

Ak sa vám táto ponuka páči, upozornite na ňu svojich priateľov, ďakujeme.

Nech sa páči, navštívte náš e-shop: https://www.luftera.sk/sk/shop.


Žiadne komentáre

Zanechať komentár